Śniadanie wielkanocne
Utworzono dnia 14.06.2026, 19:20
Dnia 1 kwietnia 2026r. w przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Dzieci z dużym zaangażowaniem samodzielnie przygotowywały kanapki, wybierając swoje ulubione dodatki i dbając o estetyczne podanie posiłku. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania, kształtowania samodzielności oaz utrwalania zasad kulturalnego zachowania się przy stole.



