Dzień Ziemi
Utworzono dnia 14.06.2026, 19:49
Dnia 22 kwietnia z okazji Dnia Ziemi przedszkolaki uczestniczyły w działaniach promujących troskę o środowisko naturalne. Dzieci wspólnie wykonały plakat poświęcony naszej planecie, utrwalając zasady dbania o przyrodę. Następnie wyruszyły na teren wokół przedszkola, aby zbierać śmieci i zadbać o czystość najbliższego otoczenia. Była to cenna lekcja odpowiedzialności i ekologicznych postaw.



