Dzień otwarty w grupie 5-6 latków
Utworzono dnia 14.06.2026, 19:34
8 kwietnia w grupie 5- 6 latków odbył się Dzień Otwarty, podczas którego dzieci wraz z rodzicami spędziły czas w miłej i twórczej atmosferze. Uczestnicy wspólnie malowali jajka, brali udział w różnorodnych grach i zabawach oraz wykonywali kolorowe pisanki z papieru. Spotkanie było okazją do integracji, wspólnej zabawy i budowania relacji między dziećmi, rodzicami oraz nauczycielami.



