Dzień Kobiet
Dzień Kobiet, który obchodzimy 8 marca to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich Kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. W poniedziałek 9 marca 2026 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana.
Wszystkie dziewczynki w tym szczególnym dniu, przyszły do przedszkola ubrane w odświętne kreacje, pięknie uczesane fryzury. Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali wszystkim koleżankom uroczyste „100 lat”, wręczyli niespodzianki i złożyli piękne życzenia. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawili się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.
Święto kobiet, które obchodzimy w przedszkolu to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.



