Dzieci zakładają przedszkolny ogródek
Utworzono dnia 14.06.2026, 19:05
Dnia 24 marca przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem rozpoczęły zakładanie przedszkolnego ogródka w swojej sali. Dzieci przygotowały pojemniki, wysiały nasiona oraz posadziły wybrane rośliny. Dzięki tej aktywności uczą się cierpliwości, odpowiedzialności i poznają etapy wzrostu roślin, obserwując każdego dnia zmiany zachodzące w ich małym, zielonym ogródku.



