Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku. 10 czerwca uczniowie klas I-III uczcili to święto zapraszając swoich Rodziców na spektakl " Król czasu". Młodzi aktorzy wystąpili z dużym zaangażowaniem i odwagą. Występ był pięknym wyrazem miłości, wdzięczności i dziecięcej radości. Rodzice ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy. Na zakończenie uroczystości dzieci zaśpiewały Rodzicom " Sto lat" oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. To było niezapomniane spotkanie, które dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji.



